dispozice

cena
od
do

O projektu

Developerský projekt Korzo Lipno zahrnuje výstavbu bytových i polyfunkčních domů s byty a komerčními prostory v novém centru obce Lipno nad Vltavou.

Záměrem developera, společnosti KORZO LIPNO s.r.o., je vývoj celého území, výstavba infrastruktury, polyfunkčních a bytových domů a následný prodej jednotlivých ubytovacích jednotek koncovým vlastníkům, se zajištěním (nabídkou) následného jejich provozování (pronajímání volné ubytovací kapacity v rámci provozování lokality jako celku).

Součástí v lokalitě nabízených a poskytovaných služeb jsou nejenom služby základní (technická správa bytu, ubytovací služba centrální recepce, ostatní s ubytováním přímo spojené služby), ale také služby doplňkové, spojené s jednotlivými v lokalitě plánovanými komerčími prostory (univerzální prostory pro občerstvení, školení, večerní posezení, sauny, relaxační místnosti atp.).

Cílem je zajistit velkou vybavenost a atraktivitu místa (pro rekreaci a volnočasové aktivity), tím vytvořit dobré předpoklady vysoké užitné hodnoty v lokalitě umístěných nemovitostí, respektive výnosu z jejich držení a provozování.

Celkový rozsah lokality Korzo Lipno je 20 800 m2. Projekt Korzo Lipno nabízí apartmány, jejichž sortiment sahá od malých bytů s plochou cca 40 m2 až po ty prostornější o výměře cca 100 m2. Spolu sousedící bytové jednotky lze poměrně jednoduše spojovat do větších celků, tím je možné vyjít vstříc i zájemcům o větší bytové jednotky, prakticky bez omezení horní hranice možné jejich velikosti. Kromě čistě apartmánových domů zde budou vybudovány i domy polyfunkční, které nabízí komerční prostory o velikosti od 80 m2 až do 250 m2 pro podnikání a služby. Lokalita je složena ze 4 samostatných sekcí A,B,C,D. Sekce jsou křížem odděleny ulicí a přirozenou osou obce Lipno - tzv. Korzem. Pěší Korzo vede z obce Lipno až ke břehu lipenského jezera. Projekt navazuje na stávající výstavbu obce Lipno a přirozeně rozšiřuje centrum obce východním směrem. Všechny domy mají tři obytná podlaží, plus podkroví. K objektům přísluší i přilehlé travnaté plochy. U všech domů, v návaznosti na nově vybudované veřejné komunikace, jsou k dispozici parkovací stání.

V současné době se realizuje první fáze výstavby, zahrnující objekty B1, A1, A2. Předpokládaný termín kolaudace prvního dokončeného objektu, apartmánového domu B1, je 30. září 2017.

 

 

Ilustrativní fotografie

http://www.lipno-korzo.cz/uploads/images/o-projektu/01.jpg
http://www.lipno-korzo.cz/uploads/images/o-projektu/03.jpg
http://www.lipno-korzo.cz/uploads/images/o-projektu/02.jpg
http://www.lipno-korzo.cz/uploads/images/o-projektu/05.jpg


Vizualizace
Objekt A1 - připravován do prodeje Objekt A2/3 Objekt A4/5 Objekt A6/7 Objekt B1 - v prodeji Objekt B2 Objekt B3
Vyberte si byt kliknutím na virtuální model